(095) 069-38-99
(068) 634-05-48
Корзина 0 товаров
На сумму 0 грн.

перейти

Зміна кваліфікаційного вікна на Mr. Olympia 2020

Зміна кваліфікаційного вікна на Mr. Olympia 2020 Зміна кваліфікаційного вікна на Mr. Olympia 2020

У зв'язку із зростанням кількості скасованих спортивних заходів виникли побоювання з приводу своєчасної кваліфікації на шоу Mr. Olympia 2020 року. Тепер організатори запропонували спортсменам оновлену інформацію про те, чого вони можуть очікувати. Олімпія - одне з найбільших подій в бодібілдингу. Тому виникла стурбованість, коли з'ясувалося, що багато турніри з бодібілдингу, а також інші спортивні заходи скасовуються або відкладаються (про це повідомляв ironflex.com.ua). Це стало ще більш актуальним, коли було оголошено, що всі заходи IFBB Pro і NPC не проходитимуть протягом декількох місяців. На даний момент очікується, що Олімпія 2020 відбудеться, як і планувалося. Проте, все ще залишалося побоювання, що у спортсменів не буде достатньо часу для участі в шоу. Згідно з повідомленням в Instagram від офіційних осіб, відповідальних за Mr. Olympia 2020 року, кваліфікаційне вікно було продовжено до 29 серпня:

 «Для того, щоб врахувати численні зміни в розкладі, пов'язані з подіями професійної ліги IFBB Professional League, Олімпія продовжує крайній термін кваліфікаційного періоду цього року, включивши в нього всі відбіркові змагання до 29 серпня. Будь ласка, зверніться до офіційного розкладу IFBB, щоб отримати оновлений список подій, що передують Olympia Weekend (10-13 Вересня / Лас-Вегас).
-Olympia Headquarters / IFBB Pro League Offices »

Це, безумовно, хороша новина для тих, хто хотів брати участь на Олімпії. Очевидно, що ситуація постійно змінюється, тому навіть ця інформація може потім змінитися. У будь-якому випадку, на даний момент все ще рухається вперед в хорошому темпі. З поверненням номінації «Міс Олімпія», а також новим власником компанії, є багато чого, що цікаво очікувати в цьому році. Сподіваємося, що на той час стан спортивного світу буде набагато краще, і подальших затримок не буде.


Читайте так же:
Загрузка отзывов...

Возврат к списку