(095) 069-38-99
(068) 634-05-48
Корзина 0 товаров
На сумму 0 грн.

перейти

Українські бодібілдери перейшли на тренінг в безкоштовний Гідропарк

Українські бодібілдери перейшли на тренінг в безкоштовний Гідропарк Українські бодібілдери перейшли на тренінг в безкоштовний Гідропарк

 
У зв'язку з карантинними заходами, прийнятими по всій території України, спортклуби і фітнес-зали закриті на невизначений час. Української спортсмени, які готувалися до весняного сезону змагань змушені змінити свої плани, а також методи тренінгу. Знаменитий професійний атлет з федерації IFBB Professional League Роман Ющенко періодично став відвідувати відомий український спортзал під відкритим небом в київському Гідропарку. Як написав Роман:


Люблю це місце. Саме тут, майже 20 років тому, я познайомився з залізом. Минуло так багато років, але тут майже нічого не змінилося, так само як і не змінився я. Став дорослішим і більше, але так само відданий своїй улюбленій справі. Цей дзвін заліза - бальзам для моєї душі і серця. Так було, так є, і так буде
Ви тільки подивіться на ці тренажери! більше схожі на знаряддя для тортур інквізиції в середньовіччі, але це якраз те, що нам треба.


Не відстає від Ющенка і та популярної важкоатлет з Києва Адам Козира, який разом з дружиною позанимался в Гідропарку. Там Козира зробив станову тягу, про що виклав відеоролик на сторінці свого instagram .
Посмотреть эту публикацию в Instagram

Leg day, мать его!

Посмотреть эту публикацию в Instagram

#тутмоглабытьумнаямысль #нонет #комуононадо #простотупойкач

Публикация отЧитайте так же:
Загрузка отзывов...

Возврат к списку