(095) 069-38-99
(068) 634-05-48
Корзина 0 товаров
На сумму 0 грн.

перейти

IFBB Pro League і NPC скасовують всі змагання до 10 травня через коронавірус

 IFBB Pro League і NPC скасовують всі змагання до 10 травня через коронавірус
IFBB Pro League і NPC скасовують всі змагання до 10 травня через коронавірус

Ліга IFBB Pro - остання, що приєдналася до побоювань з приводу коронавируса. Тепер вони оголосили, що всі pro і аматорські змагання будуть скасовані до травня. Швидке поширення коронавируса COVID-19 викликає проблеми в усьому спортивному світі. Від різкої зміни регламенту фестивалю Арнольд Класик до закриття сезону НБА - все змінилося. Насправді, деякі штати, які в значній мірі зачеплені цією хворобою, навіть заборонили проведення публічних зібрань на 50 і більше осіб, закривши багато громадських закладів. Як виявилося, IFBB Pro League - остання федерація, яка внесла зміни в свій графік через цю хворобу. Згідно із заявою президента IFBB Pro League Джима Меніона (Jim Manion), в Сполучених Штатах не проводитимуться змагання з бодібілдингу серед професіоналів і в NPC, впринаймі, до 10 травня.

    «З огляду на постійно мінливу інформацію про коронавірус (COVID-19) і рішеннях уряду, прийнятих в США, ми скасуємо ВСЕ заплановані змагання NPC і Професійної ліги IFBB в Сполучених Штатах, починаючи з сьогодні, понеділка, 16 березня, по неділю, 10 травня 2020 року »,

- йдеться в заяві.

«Деякі з цих подій будуть відкладені до пізнішої дати, а деякі просто відновляться в 2020 році. Будь ласка, зверніться до контактів окремих промоутерів для отримання оновленої інформації про конкретні турнірах.


Ми дуже розчаровані тим, що повинні скасувати ці змагання, але, як завжди, здоров'я і безпеку наших спортсменів, офіційних осіб та вболівальників є нашим головним пріоритетом. NPC і Професійна ліга IFBB щодня звертають увагу на поновлення Всесвітньої організації охорони здоров'я, а також Центрів по контролю і профілактиці захворювань, що стосуються COVID-19. Нагадаємо, що CDC заохочує традиційні заходи обережності і керівництва. Ми будемо продовжувати стежити за інформацією про коронавіруси на щоденній основі.


У цей час ми готуємося до ВСІХ змагань Професійної ліги NPC і IFBB в Сполучених Штатах після 10 травня 2020 року, які пройдуть у відповідності з початковим графіком. Ніщо не зробить нас щасливішими, ніж побачити всіх вас на сцені, що демонструють всю вашу важку роботу. Однак ми будемо постійно стежити за щоденною інформацією, що надається урядом Сполучених Штатів, урядами штатів і місцевими органами влади, а також Всесвітньою організацією охорони здоров'я, а також центрами з контролю за захворюваннями для кожного міста і штату кожного промоутера, якщо відбудуться зміни або подальші відстрочки ».


Очевидно, що це дуже розчаровує як фанатів цього спорту, так і самих спортсменів. Тим не менше, немає ніяких сумнівів в тому, що IFBB Professional League приймає жорстке, але правильне рішення.


Читайте так же:
Загрузка отзывов...

Возврат к списку