(095) 069-38-99
(068) 634-05-48
Корзина 0 товаров
На сумму 0 грн.

перейти

Фрік від бодібілдингу - Грегг Валентино показав жорстокий рубець після операції раку горла

Фрік від бодібілдингу - Грегг Валентино показав жорстокий рубець після операції раку горла Грегг Валентино (Gregg Valentino) в даний час проходить лікування від раку горла.

Після операції він надав своїм шанувальникам оновлену інформацію про свій стан. Валентино - один з найбільш відомих фігур в бодібілдингу. За ці роки він створив сильну фан-базу для своєї фрік-персони через постійне бажання бути чесним з людьми. Він ніколи не ухилявся від висловлення своєї думки, навіть якщо його думки суперечать тому, що думає більшість. Ось чому стало шоком для багатьох, коли Грегг Валентино розповів, що йому потрібна операція на горлі через рак. Незважаючи на це страшний діагнозу, Грегу вдалося зберегти позитивний настрій, не бажаючи ні від кого жалості. Зовсім недавно він завершив другу хірургічну процедуру з видалення ракових клітин. В відео з Instagram він представив оновлену інформацію про те, як йдуть справи після цієї операції. На відео ви можете побачити шрам на його шиї. Також можна чути, як звучить його голос після всіх процедур. Незважаючи на це, він, здається, в хорошому настрої, хоча він не може приймати відвідувачів через поточної медичної ситуації в світі, особливо в Нью-Йорку.


    "Я сподіваюсь, що все в порядку. Я повернуся », - говорить Валентино.


Валентино відомий тим, що завжди поширював позитивні емоції і мотиваційні цитати для спортсменів. Однак, щоб побачити, як він проходить через це з таким врівноваженим, виникає інший рівень натхнення. Нелегко мати справу з такою ситуацією, як рак горла, але він робить це так, що немає людей, які пропустять побажання йому одужання.


Читайте так же:
Загрузка отзывов...

Возврат к списку