(095) 069-38-99
(068) 634-05-48
Корзина 0 товаров
На сумму 0 грн.

перейти

Африканський Arnold Sports Festival відкладений

Африканський Arnold Sports Festival відкладений Африканський Arnold Sports Festival відкладений

Тільки вчора ввечері стало відомо, що спортивний фестиваль Arnold Sports Festival Africa 2020 року також ще перенесений. Його промоутер Уейн Прайс (Wayne Price) до суботи (14-3-2020) все ще був упевнений, що захід відбудеться. Оскільки загроза коронавируса посилилася в усьому світі, Прайс прийняв важке рішення також відкласти цю подію В останні пару днів про таке ж рішення повідомили Arnold Sports Festival в Австралії і Південній Америці. Уейн опублікував коротке повідомлення на своїй особистій сторінці в Facebook:


Після великих зустрічей з властями, що стосуються сьогоднішнього виступу Президента, безпеку учасників і глядачів є пріоритетом для IFBB, тому у нас немає вибору, як скасувати всі заходи IFBB / BBSA в нашому календарі до кінця травня 2020 року. Цього року Arnold Classic Africa 2020 буде перенесений на кінець цього року! На цьому тижні ми повідомимо вам про нову дату! Я також закликаю всіх наших промоутерів подібних санкціонованих заходів подумати про перенесення ваших шоу на кінець цього року! Працюючи разом, ми можемо позначити всі шоу в календарі. Будь ласка, подбайте і подбайте про себе. У спорті ми стоїмо разом!
Ми - IFBB Family.


Єдиним залишилися подією Arnold Sports Festival є європейські змагання, які відбудуться в Севільї у вересні 2020 року. Цей захід також санкціоновано федераціями IFBB і IFBB Elite Pro.Читайте так же:
Загрузка отзывов...

Возврат к списку