(095) 069-38-99
(068) 634-05-48
Корзина 0 товаров
На сумму 0 грн.

перейти

Universal Gain Fast 3100 - Як приймати, кількість порції

Universal Gain Fast 3100 - Як приймати, кількість порції Щоб збільшити м'язову масу в короткі терміни необхідні не тільки інтенсивні тренування, але також і вживання гейнери , таких як Gain Fast 3100 . Завдяки їм рельєф на м'язах не змусить себе чекати, а необхідний результат буде досягнутий в десятки разів швидше, ніж при звичайних тренуваннях. Виробником даного продукту є компанія Universal Motion, продукція якої вельми популярна серед атлетів і бодібілдерів. Головне завдання кошти - збільшення ваги, за рахунок чого можна буде знайти масивну і жорстку мускулатуру.

Варто відзначити, що Gain Fast 3100 від Universal Nutrition - це унікальний в своєму роді склад, який має синергическую формулу, що практично не зустрічається в інших складах. Головне завдання сінергірующей формули - збільшення підсилює ефекту компонентів. У препараті представлені білки і поживні речовини, які забезпечують всім необхідним людей, які постійно займаються спортом.

Купити Gain Fast 3100 за низькою ціною, можна у нас в магазині спортивного харчування IronBody. 
Серед анаболічних елементів слід зазначити колострум, піроглутамат, хром, аргінін і деякі інші. Такі компоненти Gain Fast 3100 на самому прямому сенсі слова впливають на особливі зони росту м'язової тканини, також збільшують тонус, що важливо для тих, хто постійно займається силовими вправами. Ефективність використання доведена медичними дослідженнями. Так, ті, хто вживає препарат, отримав ефект в 5 разів вище, ніж ті, хто його не вживав. Була доведена ефективність вживання і перед іншими препаратами. Висока ефективність Gain Fast 3100 обумовлена ​​також комбінованим вмістом амінокислот. Вони дозволяють оптимізувати метаболізм, а також поліпшити силові показники. Активна дія виявляється і на синтез м'язового білка, що дозволяє максимально зменшити розпад м'язової тканини.
Гейнер Gain Fast 3100

Випуск і кількість порцій в упаковці

& nbsp; Gain Fast 3100 Гейнер Gain Fast 3100 випускається в зручній упаковці, яку зручно зберігати. Вага становить 4,5 кілограма. Виробники рекомендують уникати зберігання у вологих і сухих місцях. Не рекомендується до вживання вагітним і годуючим жінкам, а також особам, що не досягли 18 років.

Для зручності прийому гейнер випускається з додаванням різних ароматизаторів - полуниця, ваніль і шоколад. Який саме вибрати - кожен вирішує самостійно. Також рекомендується проконсультуватися з фахівцем, до початку вживання продукту. & Nbsp;

Вживання гейнера

- Як приймати Щоб ефект був високим слід строго дотримуватися інструкції по застосуванню, яка була розроблена досвідченими фахівцями. Необхідно змішати Gain Fast 3100 5 мірних ложок з 450 грам води, або з таким же об'ємом знежиреного молока.

Для досягнення більш високої якості консистенції слід збивати блендером або міксером, додаючи шматочки льоду. Застосування також залежить і від того, який результат хоче отримати людина. Якщо він займається спортом лише для себе, то ефективний результат буде досягнутий після 1-3 порцій на день. Вживати слід разом зі звичайною їжею.

Для тих, хто займається спортом професійно слід використовувати знамениту формулу Get-Big-Quick . В даному випадку потрібно 6 мірних ложок Gain Fast 3100 і 2,3 літра знежиреного молока. Також додати три яйця і щоб поліпшити смакові якості слід як один з компонентів використовувати йогурт. Після збити і додати ложку меду, 2 банана і чашку ягід. Дана суміш повинна бути збита до досягнення однорідної консистенції.

Склад слід помістити в холодильник для збереження його властивостей. Вживання Gain Fast 3100 має відбуватися по одному-два склянки в день. Один стакан слід прийняти вранці, а другий - ввечері. Після додати ще склянку для вживання в обідній час. Причому використання повинно відбувається під час природного голоду, а також зі звичайною їжею. Якщо ж здасться, що доза велика, то зменшити її до початкових меж. Слід пам'ятати, що засвоєння Gain Fast 3100 відбувається повільно організмом і тому великі порції спочатку можуть надати негативний ефект.


__
Спортивное питание в Харькове. Интернет-магазин IronBody.
Доставка по Харькову (к метро и дому) и Украине.
Еще статьи:
Загрузка отзывов...

Возврат к списку