(095) 069-38-99
(068) 634-05-48
Корзина 0 товаров
На сумму 0 грн.

перейти

Способи розігнати метаболізм: Як змінити метаболізм?

Способи розігнати метаболізм: Як змінити метаболізм? Якщо є надлишкова вага або є бажання, щоб тримати себе в формі, то потрібно знати, що кращий спосіб спалювати більше калорій за рахунок прискорення метаболізму . Метаболізм - це сукупність фізичних і хімічних реакцій, щоб дати можливість людині думати, дихати, зігріватися, рухатися і рости, і він унікальний у кожного з людей. З віком метаболізм сповільнюється, і підрахунку калорій буде вже недостатньо, щоб залишатися у формі або схуднути. Але хороша новина полягає в тому, що є можливість змінити показники базального метаболізму.

Способи зміни метаболізму :
1. Їжте частіше, але меншими порціями.
Не потрібно чекати надто довго, щоб погодувати себе. Тому що організм буде панікувати і стане запасати жири в якості резервної енергії. Пропуск прийому їжі уповільнює метаболізм, виводить рівні цукру в крові з-під контролю і змушує переїдати за обідом, коли насправді метаболізм дуже повільний. Ніколи не дозволяйте, щоб перерви в їжі були більше 4 годин. Коли часу мало, багато замінюють 1-2 прийоми їжі спортивним харчуванням -   протеїном , який наситить ваш організм всіма необхідними амінокислотами .

2. Фізичні вправи.
Якщо є бажання збільшити метаболізм і спалювати жир, то потрібно стимулювати м'язи за допомогою навантаження, що виконується на рівні серцевого ритму 75-відсоткової інтенсивності або вище. З'єднання коротких епізодів енергійних вправ з періодами з низькою інтенсивністю три дні на тиждень протягом 30 хвилин, дозволить отримати приголомшливі результати! Зрештою, м'язи спалюють багато енергії, тому вимагають більше палива. Для запобігання розпаду м'язів - катаболізму, застосовують амінокислоти bcaa .

3. Насичуйте тіло рідинами
Наше тіло залежить від води. Якщо тіло зневоднений, то воно не буде працювати ефективно і результативно. Брак води викликає втому і уповільнення метаболізму . Для ідеального функціонування клітин організму і опорно-рухового апарату, потрібно випивати до 2 л води в день.

4. Забезпечення достатнього сну
Спати потрібно від семи до восьми годин на добу. Це дасть тілу час для ремонту, регенерації і відновленню клітин, які стимулюють обмін речовин. Тому що наш біологічний годинник і рівень гормонів в значній мірі залежать від повноцінного сну.

5. Потрібно бути уважним
Кожна людина повинна мати почуття задоволеності своїм здоров'ям. Підтримання здорового способу життя, дозволить відчути силу в м'язах. Звертайте увагу на мінімальні успіхи в досягненні поставлених завдань.

Спробуйте застосовувати ці поради, інтегрувати їх з звичайним життям, і тоді обов'язково запустіть змінений і прискорений   обмін речовин.


__
Спортивное питание в Харькове. Интернет-магазин IronBody.
Доставка по Харькову (к метро и дому) и Украине.
Еще статьи:
Загрузка отзывов...

Возврат к списку