(095) 069-38-99
(068) 634-05-48
Корзина 0 товаров
На сумму 0 грн.

перейти

Спортивное питание - Разнообразие спортивного питания

Спортивное питание - Разнообразие спортивного питания Багато спортсменів для поліпшення результатів приймають спортивне харчування . Це свого роду концентрат необхідних організму речовин. Але спортивне харчування буває різним. І в залежності від мети його склад різний. Розберемося в видах добавок.

Протеїни . Особливо поширені:
  • Протеїнові коктейлі - це суміш з високим вмістом білка. Вона допомагає швидко наростити м'язову масу.
  • Протеїновий ізолят - це порошок з продуктами переробки продуктів багатих білком. Містить важливі амінокислоти
  • Протеїновий гідролізат - частково зруйнований ферментами білок. Його часткова «зруйнованість» сприяє швидкому всмоктуванню.
Амінокислоти .
Амінокислоти - це структурна ланка білка. Життєво важливих амінокислот 9, з продуктами харчування і з добавками людина отримує 19. Є рідкі амінокислоти - це свого роду суспензії для швидкого засвоєння амінокислот. Один з різновидів: L-аргенін сприяє зростанню і збільшенню м'язової маси. Також популярна ВСАА-амінокислота, яка містить в собі три основні амінокислоти і сприяє утворенню нових м'язів;

Жироспалювачі (Л-карнітин ) - це добавки, що допомагають швидше розщепити підшкірний жир. Вони знижують апетит, збільшують навантаження при заняттях спортом, беруть участь в жіросжігательний процесах;

Спеціальні препарати. До них відноситься креатин , потрібен для збільшення м'язів. Він створений для того, щоб збільшувати вміст води і певних речовин в м'язових тканинах. Бере участь в енергетичних обмінах в м'язових і нервових клітинах. Сприяє збільшенню секреції анаболічних гормонів, створює рельєфність.

Комплекси, які потрібно вживати перед тренуванням. Вони містять у собі прості вуглеводи для запасу енергією, креатин для збільшення м'язової маси і енергетики для більшої ефективності тренування.

Гейнер - протеїн, але в союзі з вуглеводом, який забезпечує швидке засвоєння протеїну. Прискорює набір маси і заповнює енергетичні втрати.

Вітамінні комплекси зміцнюють імунітет і скелет організму, дають всі необхідні речовини для кращої роботи все систем організму, сприяє спортивному розвитку.

Вибирати, звичайно, вам. Адже вибір спортивного харчування залежить і від особливостей вашого організму, і від цілей, яких ви хочете досягти вживанням спортивного харчування, і від коштів, які ви готові на це витратити. Але якщо ви хочете використовувати складні і сильні добавки, то краще звернутися за допомогою до фахівців магазину IronBody. Адже потрібно вирахувати кількість необхідної щоденної дози, визначиться з видом і назва самої добавки. Головне, це вчасно прийняти рішення і почати займатися спортом, а попутно і взятися за здорове харчування, до якого входитимуть спортивні добавки.


__
Спортивное питание в Харькове. Интернет-магазин IronBody.
Доставка по Харькову (к метро и дому) и Украине.
Еще статьи:
Загрузка отзывов...

Возврат к списку