(095) 069-38-99
(068) 634-05-48
Корзина 0 товаров
На сумму 0 грн.

перейти

Шейкер для спортивного харчування - Вибираємо спортивний шейкер

Шейкер для спортивного харчування - Вибираємо спортивний шейкер Сьогодні фізичний вид спорту потребує допомоги отримання білків зі спортивного харчування, тому що дуже важко набрати необхідну кількість білків з звичайної їжі.

Щоб зручно було приймати спортивне харчування, необхідно купити шейкер . Це необхідний аксесуар для будь-якого спортсмена, що забезпечує зручне приготування протеїну, гейнера або інших добавок і прийом під час вашої тренування.

Загалом без правильного вибору шейкера вам буде важко приготувати свій коктейль.

Один з лідируючих і якісних шейкерів від Olimp Labs SHAKER Mega Caps PRO . .Перевага: три відділення - для капсул (таблеток), порошкових сумішей (протеїн, гейнер, bcaa) і коктейлів. & Nbsp;

Конкуренцію йому складає - Amix Shaker Monster Bottle . Якісний пластик і тежі три відділення.

За ціною конкуренцію може скласти - Buchsteiner Shaker . На сьогоднішній день є один з найдешевших у своєму класі! Сіточка тут теж є.

Шейкери відрізняються ще по об'ємом ємності: 500 мл і 700 мл. Перший обсяг підійде для приготування протеїнових сумішей, тому що вони не вимагають велику кількості води для приготування коктейлю. Другий підійде для приготування гейнери та bcaa, що вимагає великий об'єм рідини для свого приготування.


__
Спортивное питание в Харькове. Интернет-магазин IronBody.
Доставка по Харькову (к метро и дому) и Украине.
Еще статьи:
Загрузка отзывов...

Возврат к списку