(095) 069-38-99
(068) 634-05-48
Корзина 0 товаров
На сумму 0 грн.

перейти

Протеїн і побічні ефекти - Інформація про протеїн

Протеїн і побічні ефекти - Інформація про протеїн Часто серед людей і початківців атлетів ходять чутки, що протеїн, які багато спортсменів вживають під час тренувального процесу, дуже негативно впливають на загальну фізичну форму, а також даний вид спортивного харчування   має досить негативних наслідків - побічних ефектів .

Серед основних зон ризику називають: печінку, нирки, потенцію та інше. Втім, переважно це лише гіпотези, які найчастіше не несуть ніяких обгрунтованих підтверджень.

Спектр використання протеїнового білка дуже широкий, через відсутність непрямих погроз для організму. Тому раціон професіоналів-важкоатлетів, а також любителів бодібілдингу, які відвідують спортзал всього лічену кількість, раз може бути укомплектований цим макроелементом.

Як препарат спортивного харчування -   протеїн ніяк не прив'язаний до віку, а організм людини залишається поза небезпекою, оскільки всі компоненти виготовляються з харчової сировини і піддаються спеціальному очищенню. Результатом стає отримання чистого білка, замінити який неможливо так, щоб всі процеси метаболізму функціонували нормально.

Загроза серцево-судинних криз є дуже незначною, якщо порівняти з небезпеками, які несуть в собі цукор і жирна їжа.

Єдиними перешкодами, які можуть встати перед початком прийому протеїнів можуть бути алергія і ниркові патології. Починати чи ні приймати протеїни варто вирішувати вам, а купити протеїн за низькою ціною   можна на нашому сайті IronBody.


__
Спортивное питание в Харькове. Интернет-магазин IronBody.
Доставка по Харькову (к метро и дому) и Украине.
Еще статьи:
Загрузка отзывов...

Возврат к списку