(095) 069-38-99
(068) 634-05-48
Корзина 0 товаров
На сумму 0 грн.

перейти

Протеїн Dymatize ELITE XT - Опис ELITE XT

Протеїн Dymatize ELITE XT - Опис ELITE XT ELITE XT від виробника спортивних добавок Dymatize Nutrition - це новий, унікальний продукт на ринку спортивного харчування. Компанією Dymatize Nutrition, в ході численних досліджень, була отримана нова, надефективного формула пролонгованої засвоєння поживних елементів. На розробку нових добавок компанія не шкодує ні коштів, ні часу, адже в підсумку виходить продукт, який здатний забезпечує тренер організм всіма необхідними мікроелементами.

Високоякісний білок - це найнеобхідніша добавка в харчуванні спортсмена, який бажає досягти приросту сили і якісної м'язової маси, і тут на допомогу ми можемо порадити купити & nbsp; Dymatize ELITE XT . Даний продукт має ідеально збалансованим складом амінокислот, які так необхідні спортсмену в період відновлення після силового тренування. Білок необхідний в організмі кожної людини. Адже білок - це основа всієї м'язової тканини, і при його недоліку мріяти про значних м'язових обсягах неможливо. Але особливо він необхідний тим спортсменам, які вважають за краще силові види спорту. Адже отримати добову дозу білка з повсякденних продуктів харчування не так просто. Але завдяки компанії Dymatize - це стає набагато простіше.

Компанія Dymatize виявила, що багато хто з існуючих на ринку джерел білка не здатні забезпечити досягнення максимального анаболічного ефекту в організмі. Тому було прийнято рішення розробити що-небудь таке, чого ще не було на ринку спортивного харчування. Компанією була розроблена революційна система під назвою Nutrateric, яка доведена в продукті ELITE XT до самого найвищого рівня і дозволяє підвищити ефективність засвоєння прийнятих вами білків за рахунок вивільнення, при певному кислотному рівні в організмі, речовин, покритих спеціальною оболонкою. Завдяки унікальній формулі і декільком видам білка, продукт забезпечує організм необхідними елементами в найпотрібніше для нього час.

Препарат ELITE XT необхідний для відновлення м'язів від отриманих ушкоджень в результаті силових навантажень. Він поставляє всі необхідні для цього мікроелементи. Так само він допомагає домогтися підвищення силових показників, підвищення сухий, якісної м'язової маси, а такжеповишенія витривалості організму за рахунок накопичення глікогену в м'язах. Для послетренировочного прийому даний продукт підійде як не можна до речі. Він забезпечить анаболічний ефект організму, від чого ваші м'язові обсяги і силові показники будуть тільки зростати. Якщо ви хочете досягти небувалих висот, то без допомоги ELITE XT просто не обійтися. Так само даний препарат можна рекомендувати людям, чий графік не дозволяє своєчасно здійснювати необхідний прийом їжі. Порція ELITE XT завжди наситить ваш організм тією кількістю мікроелементів необхідного для запобігання катаболізму.

У загальному і цілому продукт від компанії Dymatize дуже високо себе зарекомендував на ринку спортивних добавок, як дійсно працює суміш високоякісного комплексного протеїну і виправдовує всі свої очікування і старання творців даного продукту. Якщо ви вирішили придбати свій перший протеїн і не знаєте з чого почати, то варто придбати протеїн ELITE XT . Його доступність і якість не залишить вас байдужим.


__
Спортивное питание в Харькове. Интернет-магазин IronBody.
Доставка по Харькову (к метро и дому) и Украине.
Еще статьи:
Загрузка отзывов...

Возврат к списку