(095) 069-38-99
(068) 634-05-48
Корзина 0 товаров
На сумму 0 грн.

перейти

Протеїн для набору маси - Який краще протеїн?

Протеїн для набору маси - Який краще протеїн? Сьогодні на світовому ринку спортивного харчування представлений величезний вибір протеїнів - повільний, багатокомпонентний, швидкий і т.д. З позиції будь-якого виробника спортдобавок всі вони являють собою як одне з найкращих засобів, яке існує для набору м'язової маси. Давайте спробуємо з'ясувати в цій статті, так це?

Трохи теорії. Прийом протеїну перед вашою тренуванням і потім після неї несе в собі основну роль в якісному наборі і побудові значної м'язової маси. &Nbsp;

Тут виникає питання: «Який вид протеїну купити найкраще і що підходить для набору маси м'язів? ».

Казеїновий протеїн - характеризується повільною швидкістю свого засвоєння в тілі людини. Плюс його - здатний досить довго підтримувати досить високий амінокислотний рівень, але анаболічний відгук слабкий. Найкраще його застосовувати на ніч.

Багатокомпонентний протеїн - складається з повільного і швидкого протеїну. Один з найбільш вигідних рішень, тому що спочатку завантажується швидкий надаючи організму анаболічний ефект, а потім включається в роботу повільний насичуючи тіло атлета амінокислотами. Мінус - перемішуючи протеїни, вони сповільнюються в процесі свого засвоєння.

Сироватковий протеїн - притаманне йому швидке засвоєння, приблизно 20-30 хвилин. Протеїну притаманне один невеликий мінус - може викликати непереносимість молочного протеїну і лактози. Існує так само сироватковий ізолят, у якого немає даного недоліку і розчиняється в перебігу пари хвилин.

Отже висновок, який можна зробити з даної статті, що найкращим протеїном для набору м'язової маси - сироватковий білок або ізолят сироватки. Багатокомпонентний і казеїн поступаються в анаболічних факторів, їх застосовують швидше при зниженні ваги.


__
Спортивное питание в Харькове. Интернет-магазин IronBody.
Доставка по Харькову (к метро и дому) и Украине.
Еще статьи:
Загрузка отзывов...

Возврат к списку