(095) 069-38-99
(068) 634-05-48
Корзина 0 товаров
На сумму 0 грн.

перейти

Особливості тренінгу для спортсменів віком (після 40 років)

Особливості тренінгу для спортсменів віком (після 40 років) Особливо корисним видом кардіонагрузок для спортсменів у віці  є плавання, маючи такий же аеробний ефект воно не навантажує суглоби і зв'язки.

Для того, щоб підвищити рівень тестостерону рекомендовано виконувати базові вправи ( станова тяга, жим штанги, присідання), а також виконувати в вправах поштовхи, ривки, які підвищують гнучкість суглобів. Виконувати їх потрібно по 3-8 повторень, перериваючись на відпочинок між сетами в 3 і більше хвилини. Варто уникати форсованих повторів і суперсетів.

З базою потрібно бути акуратним, адже думка про те, як діють базові вправи на суглоби і зв'язки розходяться, недавно вчені спростували думку про те, що робота з базою негативно позначається на суглобах і навіть допомагає відновленню хрящової тканини.

У зв'язку з цим необхідно включити в програму тренувань один день на роботу з малими вагами і багаторазовими повтореннями, що забезпечить здоров'я суглобів на довгі роки. Розминка для вікових атлетів повинна бути глибокою і якісної, а після виконання вправи необхідно зробити розтяжку.

Зменшення інтенсивності силових тренувань спортсменів після 40 можна компенсувати аеробними (біг підтюпцем, аеробіка, плавання. стрибки на скакалці, бокс, їзда на велосипеді, активні піші прогулянки).

Слід звернути увагу на харчові добавки, такі як:
1. Спортивні вітаміни . Вони необхідні всім, а займаються спортсменам у віці тим більше. 
2. Риб'ячий жир Жири корисні для суглобів, беруть участь в обміні речовин, синтезі гормонів, засвоєнню вітамінів, а також служать профілактикою хвороби Альцгеймера.
3. Добавки для суглобів.
4. Протеїн і амінокислоти Ці добавки допомагають заповнити дефіцит м'язової маси, яку організм з роками починає втрачати.

Не зайвою буде гормонозаместительная терапія, яка допомагає повернути час назад і повернути другу молодість.


__
Спортивное питание в Харькове. Интернет-магазин IronBody.
Доставка по Харькову (к метро и дому) и Украине.
Еще статьи:
Загрузка отзывов...

Возврат к списку