(095) 069-38-99
(068) 634-05-48
Корзина 0 товаров
На сумму 0 грн.

перейти

Особливості спортивного харчування для жінок

Особливості спортивного харчування для жінок Мало хто знає, що засвоюваність спортивного харчування у жінок відрізняється від тієї, яка у чоловіків. Тому більшість вітамінів і інших спортивних комплексом харчування створені відповідно до особливостей чоловічого організму.

Ми б хотіли поговорити про те, що краще для жінок.

Якщо вам потрібно схуднути:
Важливо проводити тренування щодня, на них буде витрачатися левова частка калорій.
Поряд з тренуваннями потрібно правильно харчуватися, тобто вибирати ті продукти, де містяться всі необхідні речовини, але їх калорійність не примушує округляти очі і підраховувати, скільки ж вправ компенсують ваш маленький каприз.

В якості спортивного харчування потрібно приймати ті речовини, які не принесуть шкоди вашому здоров'ю, до них відносять та ую амінокислоту , як л-карнітин. Вона допомагає спалювати зайвий жир і не має шкідливого впливу на організм. При прийомі л-карнітину обов'язковою умовою є заняття спортом, інакше нічого вам не допоможе.

Якщо ви все перепробували (і навіть л-карнітин), але стрілка вагів так і не зрушила, то можна спробувати більш серйозні добавки. До них відносяться натуральні рослинні адаптогени. Але будьте готові, що вони не тільки допоможуть вам схуднути, але і можуть викликати безсоння, прискорене серцебиття. 

Якщо ви хочете зміцнити м'язи, не збільшуючи вагу:
Для цієї мети можна вживати протеїни на молочній основі. Вони не містять жирів, але в той же час допомагають м'язам при тривалих тренуваннях.

Соєві протеїни, заглушать почуття голоду, але калорій вам не дадуть, тому організму доведеться витрачати власний жир для поповнення енергії.

якщо вам потрібно наростити м'язову масу:
Для цього можна приймати тільки окремі амінокислоти. Гейнери і креатин дівчатам вживати не потрібно, а може навіть шкідливо.

Важливим пунктом в спортивному харчуванні для жінок є напої. Вони не тільки втамовують спрагу, а й прискорюють процеси по спалюванню жиру в організмі.

Виберіть мета, яку перед собою ставите ви, і в відповідність з нею приймайте ті елементи спортивного харчування, які потрібні. І не забувайте, що все-таки на здоров'ї економити не потрібно, тому краще віддавати перевагу перевіреним, а значить дорогим фірмам.


__
Спортивное питание в Харькове. Интернет-магазин IronBody.
Доставка по Харькову (к метро и дому) и Украине.
Еще статьи:
Загрузка отзывов...

Возврат к списку