(095) 069-38-99
(068) 634-05-48
Корзина 0 товаров
На сумму 0 грн.

перейти

Набір ваги - Як набрати м'язову масу

Набір ваги - Як набрати м'язову масу Тим, хто не може видужати, знайома проблема повільного набору ваги і м'язової маси. При цьому, набравши заповітні два три кілограми, починаючи харчуватися і рухатися як зазвичай, ви тут же втрачаєте їх. Що робити? Відповідь очевидна, худнуть за допомогою дієт, або вірніше правильного харчування і поправляються точно так же.

Однак раціон поправляти і худне значно різниться. Тим, хто бажає набрати вагу, радять вживати порції більше звичайних, підвищити відсоток жирності або калорії вживаних продуктів, наприклад того ж молока, сиру, сметани. Так само дозволено все те, що заборонено худне, тобто солодкі фрукти, борошняне, морозиво і так далі.

Обов'язково потрібно займатися фізичними вправами, інакше ризикуєте заплисти не функціональні жиром, м'язи повинні бути неодмінно.

Якщо похід в спортзал захмарна мрія, займайтеся будинку, зараз маса відео блогів про спорт і харчуванні.

При наборі ваги, а інакше кажучи маси, кардіо навантаження показані не частіше, ніж два рази на тиждень і не довше двадцяти хвилин. Якщо не дотримується цього правила, спортсмени спалюють не жир, а напрацьовані м'язи.

Можна вдатися до хитрощів і їсти дитяче харчування або спеціальне спортивне харчування , в ньому маса корисних речовин, а головне білків і вуглеводів.  Для хардгейнеров наш інтернет- магазин & nbsp; IronBody радить купити гейнер .

Спати не менш восьми годин, ось девіз людей в здоровому вазі і, звичайно ж, виконуйте всі ці рекомендації в розумних межах. Удачі вам!


__
Спортивное питание в Харькове. Интернет-магазин IronBody.
Доставка по Харькову (к метро и дому) и Украине.
Еще статьи:
Загрузка отзывов...

Возврат к списку