(095) 069-38-99
(068) 634-05-48
Корзина 0 товаров
На сумму 0 грн.

перейти

Казеїновий протеїн - Властивості казеїнового протеїну

Казеїновий протеїн - Властивості казеїнового протеїну У казеїновому білку 80% молока, а решта 20% - це сироватковий протеїн.

Тому казеїновий білок часто називають молочним. Він є у всіх молочних продуктах, найпопулярніший - це сир.

В казеїновому протеїні є всі необхідні амінокислоти, тому він є важливим харчовим білком. У молоці і молочних продуктах міститься велика поживна цінність в основному через казеїну. Збалансований амінокислотний склад, він легко засвоюється в організмі. &Nbsp;

У спортивному харчуванні його вживають в бодібілдингу або фітнесі, купити протеїн за низькою ціною можна у нас на сайті IronBody. Він повільніше перетравлюється на відміну від сироваткових. Точніше - близько 7 годин. В основному м'язовий зростання відбувається уві сні. Тому бажано вживати його перед сном. Через те, що казеїн повільно засвоюється організмом, це допомагає спостерігати тривалий ефект його впливу. За цей рахунок він прекрасно заважає катаболізму, зміцнює ваші кістки за допомогою великого вмісту кальцію.

Властивості казеїнового протеїну :
  1. У 2 рази повільніше, популярного сироватки , розпадається в шлунку, гарантує рівнозначну поставку важливих амінокислот, які в ньому містяться.
  2. Цим білком цікавляться в основному люди, що займаються в спортивних залах і ті, які хочуть якісно схуднути, т.к 7 годин ситості завжди дуже важливі спільно з запасом енергії. Казеїн рекомендується вживати під час довгих перерв прийомів необхідної їжі або перед тим як лягти спати.
  3. Дуже добре допомагає при спалюванні підшкірних жирів, тому що він може придушити голод і дає відчуття, що ви ситі на довгий час.
  4. Він не дає руйнуватися м'язовій масі, якраз під час процесу спалювання жиру.
  5. У казеине немає зайвих жирів і простих вуглеводів.


__
Спортивное питание в Харькове. Интернет-магазин IronBody.
Доставка по Харькову (к метро и дому) и Украине.
Еще статьи:
Загрузка отзывов...

Возврат к списку