(095) 069-38-99
(068) 634-05-48
Корзина 0 товаров
На сумму 0 грн.

перейти

Як збільшити м'язову масу - Поради

Як збільшити м'язову масу - Поради У разі, якщо ви з народження не вийшли великими і м'язистими, це можна завжди виправити. Адже хто не хоче виглядати сильним і впевненим у собі? Нижче наведені десять самий простих і ефективних способів про те, як набрати м'язову масу .

Для початку потрібно встати з дивана і купити абонемент в зал.

Один з найпростіших і головне ефективних способів це наростаюча навантаження. Потрібно всього лише з кожним підходом нарощувати вагу. Наприклад, перший підхід ти робиш жим від грудей 30 кг, другий вже 40, і далі по зростанню.

Потрібно виконувати 8-12 повторень. Це кількість ідеально підходить для тих, хто хоче наростити м'язову масу. Невелика кількість 3-7 разів підходить для збільшення сили спортсмена. А, навпаки, велика кількість 15-20 разів підходить для тих, хто бажає збільшити витривалість своїх м'язів і «пропрацювати» їх. Тобто зайнятися рельєфом.

Виконуйте по 5-8 підходів на одну групу м'язів. Це не обов'язково повинно було бути одна вправа. Різні вправи, але щоб в сумі вийшло 5-8 підходів

Є є і є. Це є одним з основних принципом життя всіх важкоатлетів. Під час правильної тренування ви використовуєте шалену кількість енергії і якщо в ваш організм не надійде достатня кількість енергії разом з їжею, то організм почне витрачати жири і м'язи (принцип сушки). У вас нічого не вийде, якщо ви будете погано є.

Білки. М'язи складаються з білків. Для максимального результату ви повинні вживати велику кількість білків. Хорошим способом дати організму білок - це купити  протеїн . Оптимальна кількість протеїну состовляет 2,75-8 грама на кілограм сухої м'язової маси в добу. Так само ви повинні не забувати про природні витоки білка (м'ясо, молоко, каші, яйця, горіхи)

Так само необхідні жири. Ви повинні вживати невелику кількість жирів для підтримки гормонального обміну

Велика кількість води. Організму просто необхідна велика кількість води для росту сили і енергії. Необхідно випивати по 3 літри в день

Сон. Це теж дуже важлива частина. За тренування ваш організм дуже сильно вимотується, тому вам просто необхідно відновлення. Що і робить сон.

Ну і нарешті найважливіше. Не треба лінуватися. Той час, який ви проводите біля комп'ютера можна витратити в залі. І від цього буде куди більше користі. Навіть зараз ви сидите біля монітора. А могли б уже займатися справою. Не думайте про заняття. Від думок м'язи ще ні до кого не приходили.
Просто робіть. Удачі вам)


__
Спортивное питание в Харькове. Интернет-магазин IronBody.
Доставка по Харькову (к метро и дому) и Украине.
Еще статьи:
Загрузка отзывов...

Возврат к списку