(095) 069-38-99
(068) 634-05-48
Корзина 0 товаров
На сумму 0 грн.

перейти

Як прискорити метаболізм - Правильне харчування - Поради

Як прискорити метаболізм - Правильне харчування - Поради Намагаючись перейти на правильне харчування, кожен має свою мотивацію. Навколо спортивного харчування безліч дієт, рекомендацій, купа прийомів досягти красивої фігури або оздоровитися.

Але в суєті цього кругообігу рад забувається, що за здоров'я, гарне тіло відповідь несе метаболізм . Він буває прискорений, коли худа модель поїдає, тістечка і не товстішає і уповільнений, коли пишна дама з'їдає одну цукерку і вона тут же знаходить собі місце на талії і стегнах.

Метаболізм - це процес. Як і будь-який механізм його можна налаштувати на правильну роботу, щоб поживні речовини підтримували енергію організму, а не осідали жировими складками на телиці.

Щоб прискорити метаболізм переводите жирову тканину в м'язову. Займайтеся інтенсивно спортивними вправами, тоді ваше тіло без жалю віддасть зайвий жир на благо вашого здоров'я. У нашому організмі все продумано. М'язова тканина активно поглинає жири.

Збільште в їжі кількість білка. З нього складається весь людський організм. Це головний будівельник людського тіла, а не носія жирової тканини. Для людини займається спортом необхідно споживати близько 2 г білка на 1 кг тіла. Щоб допомогти в споживанні такої кількості білка, радимо вам купити протеїн .

М'ясні продукти, печінка, нежирна риба, яйця, банани, горіхи - носії активних вітамінів групи «В». Вони дійсно прискорюють обмін речовин і виводять жирові клітини з організму.

На прискорення клітинного метаболізму впливає також фолієва кислота, яка зберігається в значній кількості в моркві і бобових, в зелених листових овочах, грубо помольної борошні. Фолієва кислота сприяє виведенню шкідливих речовин з організму і зміцнює імунітет.

У цих же продуктах міститься чудове речовина - хром. Він непросто робить обмін речовин швидким, а переробляє жири і вуглеводи в енергію для активності організму.

Вода - джерело життя! Пийте чисту воду! Вранці, прокинувшись, все вмиваються і чистять зуби, але ніхто не доглядає за тілом. Помийте зсередини і його! Вранці натщесерце випивайте склянку чистої питної води. А за день поглинає не менше ніж два літри води. Через деякий час ви побачите, як організм говорить вам спасибі. Шкіра стане більш щільною і бархатистою, в тілі з'явитися легкість.

Обов'язково снідайте. Обов'язково. Сніданок як би почне розганяти процес метаболізму на весь день. Він повинен містити білки і вуглеводи.

Навчіться відпочивати. Якщо організм не відпочиває, не висипається, то він включає режим економії енергії. Енергія не витрачається. Збільшується апетит, щоб зробити запаси поживних речовин запас.

Розлучіться з шкідливими звичками. Алкоголь і тютюн - це отрута для організму. Відбувається повільне вбивство організму. У його чіткій системі відбувається збій - відмовляє нервова система, сповільнюється вироблення гормонів, ферментів. Організм готується до смерті.


__
Спортивное питание в Харькове. Интернет-магазин IronBody.
Доставка по Харькову (к метро и дому) и Украине.
Еще статьи:
Загрузка отзывов...

Возврат к списку