(095) 069-38-99
(068) 634-05-48
Корзина 0 товаров
На сумму 0 грн.

перейти

Як зменшити об'єм стегон

Як зменшити об'єм стегон Відсутність струнких стегон - проблема багатьох жінок. На жаль, це місце, де легко накопичується жирова тканина і часто виникає питання, як зменшити об'єм стегон ? Ми не можемо змінити нашу фігуру повністю, але здатні зробити так, щоб стегна стали стрункішими. Є жінки, звичайно, чиї тіла залишаються ідеальними, незалежно від того, що вони їдять і як вони рухаються. Товщина стегон, багато в чому, залежить від загального вигляду комплекції. Люди з силуетами типу «яблуко» мають більш широку верхню частину тіла і великий живіт. Стегна і сідниці у них зазвичай стрункі. 

У людей з типом фігури "груша" справи йдуть навпаки: верхня частина їх тіла мініатюрна і тонка, живіт невеликий, але стегна і сідниці не відрізняються стрункістю. У таких осіб кожен додатковий кілограм позначається на товщині нижніх частин тіла. На розмір стегон також впливає і зростання. У високих людей вони найчастіше стрункі, а у маленьких - повні. Коли справа доходить до вдосконалення стегон, то тут найбільш ефективною є їзда на велосипеді. 
А якщо ще при цьому перетинати цікаві околиці, то можна отримати і чимало естетичного задоволення. Тим не менш, не у всіх є така можливість. У зв'язку з цим, можна купити домашній велотренажер або записатися в тренажерний зал. Велосипеди дозволяють регулювати ступінь складності водіння. Ви можете планувати маршрути, ускладнювати собі завдання, подорожуючи по горбах і горах. Під час їзди на велосипеді, ноги виконують одноманітні і специфічні руху. Вони змушують м'язи стегон працювати. 

На жаль, коли справа доходить до успіху, не розраховуйте на швидкі результати. За допомогою такого навантаження стегна можуть стати стрункішою тільки при систематичній і довгій їзді на велосипеді. Звичайно, варто почати з коротких маршрутів. Зрештою, такий вид спорту в непомірних масштабах може сильно втомити і привести до болю в ногах, тому починайте з невеликих навантажень. Систематичний біг також може успішно замінити складні вправи для схуднення в зоні стегон. Купити взуття для занять з бігу, & nbsp; можна в магазині екіпіровки для єдиноборств і спорту

Фахівці стверджують, що найкраще для зменшення  обсягу стегон - бігати вранці , поступово збільшуючи відстані. При цьому не варто рухатися швидко. Завжди потрібно тримати стійкий темп і ритм. Біг змушує м'язи стегон працювати, що сприяє витраті енергії тілом. Очевидно, що неможливо стати стрункішою після кількох спортивних сеансів. Досягнення належного ефекту залежить від індивідуальних обставин, але в середньому, воно займає від кількох тижнів до кількох місяців регулярної роботи. Результати будуть набагато кращими, якщо фізичні вправи доповнити здоровим харчуванням.


__
Спортивное питание в Харькове. Интернет-магазин IronBody.
Доставка по Харькову (к метро и дому) и Украине.
Еще статьи:
Загрузка отзывов...

Возврат к списку