(095) 069-38-99
(068) 634-05-48
Корзина 0 товаров
На сумму 0 грн.

перейти

Як приймати ON 100% Whey Gold Standard

 Як приймати ON 100% Whey Gold Standard Whey Gold Standard - зразок спортивного харчування, який доведений виробником до досконалості. Це джерело протеїнів для спортсменів і любителів здорового способу життя містить чисте джерело сироваткового білка. Використання Whey gold standard до і після тренувань призводить до зростання спортивних результатів і більш швидкому відновленню організму.

Упаковка Whey gold standard від фірми Optimum Nutrition комплектується мірною ложкою. Одна порція мірної ложки відповідає приблизно 30 грамам сухого продукту.

Розберемо, як приймати  Whey Gold Standard . Для приготування однієї порції мірну ложку протеїну ретельно розмішують в шейкері з водою кімнатної температури. Обсяг використовуваної води варіюють в залежності від уподобань спортсмена, зазвичай це 200-300 мілілітрів. Готують суміш безпосередньо перед вживанням. Через швидке засвоєння Whey gold standard можна приймати як до тренування, так і протягом години після навантажень.

Добове споживання протеїнів можна розрахувати, ґрунтуючись на масі тіла: необхідно близько двох грам протеїну на кілограм ваги спортсмена. Одна порція Whey Gold Standard містить близько 24 грам протеїну, що дозволяє розподілити прийоми спортивного харчування по часу доби і моментам тренувальних занять.

Купити  Whey Gold Standard за низькою ціною можна в нашому інтернет-магазині IronBody. Доставка по Харкову і Україні.__
Спортивное питание в Харькове. Интернет-магазин IronBody.
Доставка по Харькову (к метро и дому) и Украине.
Еще статьи:
Загрузка отзывов...

Возврат к списку