(095) 069-38-99
(068) 634-05-48
Корзина 0 товаров
На сумму 0 грн.

перейти

Глутамин (Glutamine): Роль і застосування в бодібілдингу глютамину

Глутамин (Glutamine): Роль і застосування в бодібілдингу глютамину Глутамин - амінокислота, що захищає організм від руйнування після тренувань. Деякі кажуть, що вона незамінна, хоча організм сам її синтезує в кількостях, достатніх для звичайної людини. При занятті спортом, організму потрібно до 5 разів більше глутаміну. Однак, він не в змозі синтезувати її в достатній кількості, тому багато спортсменів беруть її у вигляді спортивної добавки.

Глутамин ( Glutamine )   допомагає синтезу білка в м'язах, зміцнює імунітет, збільшує розумову діяльність мозку. Він прискорює відновлення організму після тренувань. Зазвичай, спортсмени беруть глютамин в бодібілдингу для запобігання ефекту перетренованості.

Приймати глютамин слід по 5-10 грамів на добу, поділивши цю дозу на 2 прийоми. Перевіреним і дієвим методом є прийом глутаміну після завершення тренування і ближче до ночі. Прийом даної амінокислоти після тренування запобігає катаболізм, сприяє зростанню м'язових тканин. Перед сном, з огляду на те, що вона посилюється за рахунок гормону росту, який виробляється уві сні. Приймати глутамин слід на порожній шлунок - засвоєння відбудеться краще.

Глутамин не має протипоказань. Що ж стосується побічних ефектів, то при вживанні зазначених дозувань вони відсутні. Якщо вжити велику дозу глутаміну, він просто не засвоїться і вийде з організму без будь-яких ускладнень.

Глутамин добре поєднується з іншими харчовими добавками. Але пити його разом з протеїном не рекомендується, так як їх спільний прийом знижує швидкість абсорбції глутаміну. Вірним варіантом буде спільний прийом креатину і глутаміну. ​​


__
Спортивное питание в Харькове. Интернет-магазин IronBody.
Доставка по Харькову (к метро и дому) и Украине.
Еще статьи:
Загрузка отзывов...

Возврат к списку