(095) 069-38-99
(068) 634-05-48
Корзина 0 товаров
На сумму 0 грн.

перейти

Що краще для набору маси - протеїн або гейнер

Що краще для набору маси - протеїн або гейнер Досить знаменитими і по-справжньому ефективними добавками в наш час можна назвати & nbsp; гейнер і протеїн. Але, щоб зрозуміти що краще для набору маси - протеїн або гейнер , необхідно розуміти їх основні функції для організму атлета.

Гейнер - незамінна харчова добавка, яку використовують для тренувань в спортивному харчуванні. У ньому міститься 14-35% білка і 45-75% вуглеводів, крім цього в гейнере містяться різні мінерали і вітаміни, які допомагають прискорити процес синтезу білків. Максимально сприяє приросту ваших м'язів, швидкому відновленню після важких тренувань, зменшення втоми. Рекомендується вживати єктоморфам, тобто людям у яких низький вміст жиру і проблеми з набором маси. Не можна гейнером замінювати основне живлення, але іноді можна відшкодувати ті проміжки, в яких немає часу поїсти.

Протеїн - так само є одним з видів спортивного харчування. Основна відмінність від гейнера - високий вміст в складі білка. Поділяють протеїни на сироватковий, казеїновий, соєвий і багатокомпонентний.

На питання, який часто виникає - що ж поставити на шальки терезів, вибір гейнера або протеїну, ми відповімо досить поширене - це буде особистий вибір кожного атлета, заснований на фізіологічному будові вашого тіла і організму. При наявності худорлявості і бажанні набрати масу швидше - приймайте гейнери. Надалі, як показник ваги тіла і м'язової маси стане для вас досить задовільною, наша порада - потрібно перейти   на протеїн, як білковий вид спортивного харчування.

Для періоду сушки тіла використовуйте повільний протеїн - казеїновий, для зміцнення м'язів - швидкий, сироватковий.

Сподіваюся наша стаття допомогла вам визначитися з вибором, що краще протеїн або гейнер .


__
Спортивное питание в Харькове. Интернет-магазин IronBody.
Доставка по Харькову (к метро и дому) и Украине.
Еще статьи:
Загрузка отзывов...

Возврат к списку